Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

cardi b

Cardi B bëhet nënë për herë të dytë, poston foton teksa këngëtarja dhe Offset shohin me dashuri djalin e sapolindur

Cardi B dhe Offset janë bërë sërish prindër. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtarja, e cila ka ndarë një fotografi...

Të përqafuara dhe siç i ka bërë nëna, Cardi B dhe Normaniu shfaqen “super hot” në videklipin e këngës së re (VIDEO)

Reperja e famshme Cardi B dhe Normaniu kanë realizuar videoklipin e këngës “Wilde Side”, duke u shfaqur nudo. Cardi B, e cila është edhe shtatzënë...

E shtrirë mbi krevat, Cardi B pozon nudo dhe “mbulon” pjesët intime me flokët kaçurrela (FOTO)

Këngëtarja e njohur amerikane Cardi B gjithmonë është në qendër të vëmendjes në medien rozë. Reperja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto...

Me barkun e rrumbullakosur, Cardi B pozon pa gjë fare mbi krevat, i bie në sy…

Këngëtarja e njohur amerikane Cardi B gjithmonë është në qendër të vëmendjes në medien rozë. Reperja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto...

Na e kishin mbajtur të fshehtë, reperja e njohur në pritje të ëmbël të bebushit numër 2

Cardi B dhe Offset do të bëhen prindër për herë të dytë. Ka qenë vetë reperja e cila bëri të ditur lajmin e ëmbël për...

Videoklipi +18 i Cardi B me protagoniste Kylie Jenner, fansat kërkojnë largimin e modeles

Cardi B ka publikuar videoklipin e saj më të fundit në bashkëpunim me Megan Thee Stallion, që përmban shumë skena erotike +18, me pjesëmarrjen...

Cardi B nuk përmbahet, provokon keq fansat në videon e fundit

Përveç se është një nga reperet më të njohura në të gjithë botën, Cardi B njihet edhe për format e saj trupore të cillat...

Habit këngëtarja e njohur: E bleva gjoksin që të më mbajë mbi ujë se nuk di të notoj

Reperja e njohur Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh. Këngëtarja ka marrë edhe...

Tentoi ta intervistonte pa make-up, Cardi B sherr me gazetaren (VIDEO)

Cardi B është një ndër reperet më të suksesshme dhe një vëmendje shumë të madhe mediatike. Së fundmi, ajo ka bërë...

Lajmet e fundit