Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Capital T

Një fejesë në horizont? Ndjekësit urojnë Capital T dhe Adrola Dushin, reagon reperi: Ma boni për hajër!

Capital T dhe Adrola Dushi janë kthyer sërish në vëmendjen e medies rozë. Ndjekësit kanë vërshuar me urimet për ”fejesën” e tyre. E gjitha...

Capital T i prekur për afganët që largohen nga Kabuli: Më kujton dikë, 22 vite më parë

Këngëtari më në zë i momentit Capital T, ka ndarë me ndjekësit e tij gjendjen që i shkaton situata në Afganistan, për banorët që...

Goran Bregovic i ftuar special në Festën e Birrës në Korçë, Capital T anulon performancën e tij në këtë event: Iu kërkoj falje të...

Fakti se këngëtari serb, Goran Bregovic do të jetë i ftuari  special për të kënduar këtë vit në Festën e Birrës në Korçë solli...

Vajza mbyllni sytë! Capital T tregon trupin e palestruar dhe po përgatitet për një darkë romantike (FOTO)

Capital T është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të ndjekur në showbizin shqiptar. Së fundmi reperi ka publikuar një foto, në të...

Rrëfehet “Miss Shqipëria”: Mesazhet me “Capital T”, besoj se do kemi një lloj…

Miss Shqipëria 2020, Iljada Baci ka treguar disa gjëra nga jeta e saj sot në “Edicioni Veror” në Abc. Ajo foli për projektet e...

I kërkojnë koncert në Serbi, përgjigjen e Capital T nuk duhet ta humbasë asnjë shqiptar

Capital T është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur nga të gjithë. Kudo ku ai shkon klubet, sheshet janë të...

Gjesti i veçantë i reperit shqiptar, kërkon të paguajë të gjitha shpenzimet e funeralit për 20 vjeçarin e vrarë në Velipojë

Vrasja e 20 vjeçarit Musaen Zeneli në Velipojë ka tronditur mbarë opinionin publik në Shqipëri. I riu humbi jetën në ditën e tij të...

Kaloi natën me Capital T? Nuk ka më dyshime, reagon për herë të parë Adrola Dushi, sqaron njëherë e mirë ndjekësit

Mjaftoi një foto e Adrolës me një super buqetë me lule dhe portalet u mbushën me lajmin se “Adrola dhe Capital T kanë kaluar...

Capital T sapo theu zemrat e fanseve të tij, publikon foto në prehrin e të dashurës

Këngëtari i njohur Capital T vijon të tërheqë vëmendjen me lidhjen e tij. Kohët e fundit ai ka postuar një foto...

‘Me lalin më t’mirë që ka Tirana’, Capital T takon Veliajn dhe zbulon për çfarë biseduan

Reperi i njohur Capital T ka takuar ditën e djeshme kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ky i fundit e ka pritur...

Lajmet e fundit