Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

cante

VIDEO/ Shitësja dëshiroi që t’i japë çantën falas bashkëshortes së tij, por Berisha e refuzon: Sot është dita kur vetëm blihet

Ish-kryeministri Sali Berisha, së bashku me gruan e tij Liri Berisha ditën e sotme ishin të pranishëm në panairin e përvitshëm në Elbasan në...

Sekuestrohen çanta me 30 kallëpe tritol dhe 4 granta në Vlorë, i fshehu një person dhe u arratis

Policia e Vlorës ka sekuestruar mëngjesin e sotëm një çantë me 30 kallëpe me lëndë plasëse tritol, 4 granata dore dhe 2 ndezës granatash. Gjatë...

Gjendet një çantë e dyshimtë në Vlorë, ja çfarë zbuloi Policia kur rrethoi zonën

Një çantë e dyshimtë është gjendur pranë një automjeti mbrëmjen e sotme në Vlorë. Fillimisht u dyshua se brenda çantës mund të kishte lëndë eksplovize...

Çanta në derën e Drejtorisë së Kufirit, Njësia Anti-Eksploziv e Reneas me URGJENCË në Laprakë

Një çantë dore e vendosur në derën e Drejtorisë së Kufirit në Tiranë ka “ngritur në këmbë” autoritetet. Kane qenë punonjësit e zyrave ata të...

Me çantë në krah, ish-ministri Ilir Beqaj shkon në SPAK për koncesionin e sterilizimit (FOTO)

Ish-ministri socialist i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka mbërritur pak momente më parë në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK. Ai do të merret në pyetje...

Po ikte nga Shqipëria, Policia i kontrollon çantën e dorës 58 vjeçares në Kakavijë: Gjen mijëra euro të dyshuara nga aktiviette kriminal (EMRI)

Leonora Floku është 58 vjeçarja e proceduar penalisht nga Policia në Kakavijë, pasi ka tentuar të largohet nga Shqipëria me një sasi të madhe...

Morena Taraku ekspozoi çantën në rrjetet sociale, zbulohet çmimi marramendës

Kur bëhet fjalë për veshje, kemi parë që këngëtarja Morena Taraku nuk i llogarit shpenzimet. Modelja kujdeset gjithmonë për pamjen e...

Shifër marramendëse, do habiteni kur të mësoni çmimin e çantës që mban Lori Hoxha

Blogerja e njohur Lori Hoxha është e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cilin është kthyer në inspirim për shumë...

Kapet me armë dhe fishekë në çantë, arrestohet 21 vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 21 vjeçar për armëmbajtje pa leje. Në pranga është vënë shtetasi A. C., 21 vjeç,...

Lajmet e fundit