Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

camorra

“Libri i zi” i trafikut të drogës: 100 milionë biseda të përgjuara për bosin e Kamorrës dhe mafien shqiptare, autoritetet italiane kanë në dorë...

Janë plot 100 milionë biseda të përgjuara që pritet të transkriptohen nga autoritetet italiane të konsideruara si “libri i zi” i trafikut të drogës...

MAFIOZËT e ‘Camorra-s’ bëhen viral në Tik-Tok, publikojnë video brenda burgut por ja si e pësojnë (VIDEO)

Mafiozët e klanit Camorra nga qelia e burgut po bëjnë namin në rrjetin Tik-Tok, e cila së fundmi është bërë një nga platformat sociale...

MARTESA E VEJUSHËS SË MAFIAS/ Napoli, gruaja e bosit të CAMORRA lidh kurorë me këngëtarin e famshëm italianë (FOTOT)

E veja e një bosi mafioz, Tina Rispoli i ka dhënë fund statusit të vejushës, pasi lidhi kurorë me muzikantin e famshëm në Napoli...

Lajmet e fundit