Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Caktoi datën dhe orën, Basha fton qytetarët në protestë: Të bashkohemi për të çmontuar diktaturën

Cakton datën dhe orën, Basha fton qytetarët në protestë: Të bashkohemi për të çmontuar diktaturën

Kryedemokrati Lulzim Basha fton gjithë qytetarët t'i bashkohen protestës së 10-të kombëtare të opozitës në datë 8 korrik. Në një dalje...

Lajmet e fundit