Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Cakran

Zjarr masiv në Cakran, flakët afrohen drejt shtëpive dhe parcelave me ullinj

Një zjarr i madh ka rënë këtë pasdite në zonën e Cakranit, në Fier. Në zonën e përfshirë nga flakët ndodhen parcela me ullinj...

Vetëvaret në banesën e tij në Fier, 31-vjeçari gjendet nga familjarët e tij

Një 31-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij i vetëvarur  me litar në depon e banesës së tij në fshatin Cakran të Fierit. Shtetasi...

Lajmet e fundit