Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

cakaj

Herën e parë e pësoi me karantinë/ Cakaj bën sërish të njëjtin ‘gabim’, i vetmi pa maskë në takimin zyrtar në Sarajevë (FOTO)

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj gjatë një vizite zyrtare ditën e djeshme në Sarajevë, shfaqet përsëri pa maskë,...

‘Nga integrimi në BE te lufta ndaj Covid-19’, Cakaj takim ‘online’ me drejtorin e zgjerimit Danielsson: Zbardhet çfarë diskutuan

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ditën e sotme ka zhvilluar një bashkëbisedim “online” me Drejtorin e Përgjithshëm për Politikat Evropiane...

Nuk e dekretoi si Ministër, Meta publikon foton e Cakajt dhe falenderon Hungarinë: Mirënjohje aleates së përhershme të shqiptarëve për solidaritetin dhe ndihmën bujare

Edhe pse Presidenti Meta nuk e dekretoi si Ministër të Jashtëm, sot ka publikuar foton e Ministrit në detyrë Gent Cakaj në takimin me...

Konferenca për Perspektivën Europiane, Cakaj në Selanik: Fokusi në hapjen e negociatave dhe forcimin e bashkëpunimit

Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në Konferencën e Nivelit të Lartë për Perspektivën Evropiane, të zhvilluar...

Koronavirusi në Itali, Gent Cakaj tregon nëse ka shqiptarë të prekur

Ministri në Detyrë Gent Cakaj ka folur për situatëne koronavirusi në Itali, duke u shprehur se asnjë shqiptar nuk është prekur nga ky virus....

Gent Cakaj takon djalin e Sorosit në Mynih, shkrimtari e tall keq: Ku e gjeti këtë kaqolen? Çojeni te Ministria e Biberonit

Ministri i Jashtëm Gent Cakaj, gjatë vizitës së tij në Mynih të Gjermanisë është takuar edhe me Alexander Soros, djalin e multimilionerit George Soros....

Cakaj takon ministrin e Omanit: Të vazhdojë bashkëpunimi për të çuar Kosovën përpara

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ndodhet në Gjermani ku u zhvillua Konferenca e Sigurimit në Mynih. ...

“Super bravo Gent”, Rama lavdëron Cakajn, shqiptarët e Preshevës i quan “miq” dhe i përshëndet me duar…

Kryeministri Edi Rama përshëndet bashkimin e krerëve shqiptarë të politikës në Luginën e Preshevës, dhe përgëzon publikisht ministrin e Jashtëm Gent Cakaj. ...

TË PATHËNAT E KRYESISË SË PS, Majko: Të konsiderojmë ZGJEDHJET E PARAKOHSHME. Ngatërron emrin e Cakajt, ben debat me Ballen (XHAFAJ KËRKON LLOGARI PËR...

Në mbledhjen e kryesisë së PS të 21 tetorit është artikuluar për herë të parë ideja për zgjedhje të parakohshme, edhe pse jo një...

Bosnje-Hercegovina kërkon të hyjë në “mini-shengen”, Shqipëria kërcënon të dalë

Bosnja dhe Hercegovina ka shprehur dëshirën për t’iu bashkuar iniciativës për lëvizje të lirë mes Serbisë, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut, e quajtu si...

Lajmet e fundit