Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

cajup selimi

Shkallët e lyera në gjak, zbardhet vrasja e biznesmenit në Tepelenë: Njëri e thirri te shtëpia, tjetri e qëlloi me pistoletë kur zbriti

Është zbardhur dinamika e vrasjes së biznesmenit 52-vjeçar, Çajup Selimi nga Tepelena. Ai kishte mbaruar punën dhe po shkonte në shtëpi, ndërsa një person...

Ky është Çajup Selimi që u vra te shkallët e pallatit, pronar biznesi që denonconte konkurencën e pandershme, dyshohet se e vrau…

Personi që shihni në foto është Çajup Selimi, 52 vjeç i mbetur viktimë mbrëmjen e sotme në lagjen "15 shtatori", te hyrja e pallatit...

U qëllua me armë zjarri në qendër të Tepelenës, vdes 52-vjeçari Çajup Selimi

Ngjarje e rëndë në Tepelenë. 52-vjeçari Çajup Selimi ka ndërruar jetë pasi është qëlluar me armë në qendër të qytetit kur po kthehej nga...

Lajmet e fundit