Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

caji

Kujdes! Çaji bëhet i pashëndetshëm nëse shtoni sheqer, qumësht, madje edhe limon

Çaji është një pije shumë e shëndetshme që mund të na ndihmojë në shumë probleme, por vetëm nëse përgatitet në mënyrën e duhur. Sheqeri,...

Studiuesit: Çaji me bustinë lëshon miliarda grimca mikroplastike në filxhan

Plastika është në tokë, det dhe ajër, por tashmë mund të gjendet edhe brenda filxhanit të çajit. Bustinat e çajit lëshojnë...

Lajmet e fundit