Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

cadra

Përmbaruesit çmontojnë çadrën e Cirkut Kombëtar, reagon ministrja Margariti: Po vijojmë luftën në aspektin ligjor, po punojmë për një shtëpi të re për artistët

Mëngjesin e sotëm përmbaruesit kanë çmontuar një pjesë të çadrës së Cirkut Kombëtar, duke mos lejuar artistët të futen brenda ambienteve ku kanë dhënë...

Përmbaruesit mësyjnë te Cirku Kombëtar, përplasen me artistët, të pranishëm edhe fëmijë

Përmbaruesit paraditen e ditës së sotme kanë mbërritur pranë çadrës së Cirkut Kombëtar, ku një përplasje e fortë ka ndodhur mes tyre dhe artistëve....

Berisha publikon foton dhe denoncon: 250 qytetarë shqiptarë janë strehuar në çadra në parkun publik të Parisit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale, në të cilën shihen disa emigrantë që kanë ngritur çadrat në një park publik. Berisha...

Vunë çadra dhe shezlongë pa leje në plazh, gjobiten 3 biznese në Durrës (FOTO-DETAJE)

Policia ka gjobitur 3 biznese me nga 5 mijë lekë të reja në Shkëmbin e Kavajës gjatë një aksioni për lirimin e plazhit nga...

Studentët sfidojnë shiun dhe të ftohtin, me çadra në duar mblidhen para kryeministrisë

Edhe në këtë ditë më shi studentët nuk janë ndalur. Një grup studentësh janë mbledhur para kryeministrisë ku me çadra nëpër...

ÇADRA/ Topalli, Bode e 9 deputetë fitojnë rrogat në gjykatë! Ja kush janë 8 humbësit (DEL LISTA ME EMRA)

Zbardhen vendimet e gjyqeve të zhvilluara nga deputetët dhe ish-deputetët e opozitës për periudhën e bojkotit të Kuvendit. Ajo ç’ka bie...

Nis aksioni për lirimin e hapësirave në plazhin e Durrësit, sekuestrohen çadrat dhe shezlonët

Në bregdetin e Durrësit nisi sot aksioni i policisë bashkiake për lirimin e hapësirave të zaptura nga privatët që nuk paguajnë për shfrytëzimin e...

Debati me dyer të mbyllura në selinë blu, Berisha i kundërvihet për herë të parë Bashës: Mos e bëj opozitën e sotme siç bëre...

Ditën e djeshme në mbledhjen e grupit parlamentar të PD u propozua nga disa deputetë djegia e mandateve dhe bojkoti parlamentar. Por asnjë nga...

PËRMBYTJET/ Shkodra në ALARM, dërgohen 20 çadra për evakuuimin e banorëve

Shkodra e përmbytur Situata në Shkodër vijon të jetë problematike. Ndërsa u paralajmërua se rreziku nga përmbytjet do të rritet më shumë në këtë...

Rudina Hajdari nostalgjike, kujton çadrën: Ndoshta ne s’arritëm të rrëzonim ‘bustin’ por kjo kauzë është akoma gjallë

Sot në 27 vjetorin e rrëzimit të bustit të ish-diktatorit Enver Hoxha, vajza e Azem Hajdarit, deputetja tashmë, Rudina Hajdari kujton çadrën e instaluar...

Lajmet e fundit