Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
16 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

cadillac

Pas Vlorës, RENEA ndalon super Cadillakun me xhama të zinj në Elbasan, dyshohet për armë dhe drogë (FOTO)

Operacioni blic i RENEA-s në bashkëpunim me njësitë operacionale dhe forcat policore në komisariate është zhvendosur sot në disa qytete, si Vlora, Elbasani, Durrësi,...

Lajmet e fundit