Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

byroja kombetare

Berisha: Korruptuat ekspertët e reformës në Drejtësi. Byronë me mirë ia jap Shullazit sesa Saimirit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka thënë gjatë fjalës së tij në Parlament se opozita ka kërkuar në draft konsernsual për Reformën në Drejtësi por qeveria...

Meta siguron: Reforma në drejtësi mbyllet në pranverë, s’besonit te dekriminalizimi por ndodhi. I kërkon falje homolgut slloven dhe vendos t’i japë fund spekulimeve

Kryeparlamentari Ilir Meta ka dalë në një konferencë të përbashkët për shtyp me homolgun e tij slloven Milan Brglez. Meta iu përgjigj pyetjeve të...

Lajmet e fundit