Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

bypassi elbasanit

Taulant Balla kërkon ndërtimin e Bypassit të Elbasanit: Është pikë kyçe, ka trafik kombëtar dhe ndërkombëtar mjetesh

Socialisti Taulant Balla, njëherësh deputet i Elbasanit, thotë në këtë qytet duhet të ndërtohet një bypass që t’i japë zgjidhje trafikut të mjeteve. Sipas...

Lajmet e fundit