Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

BVlendi Fevziu

“E kisha përgatitur për pensionin tuaj”, Fevziu i dhuron Ramës shishen e verës, batuta e kryeministrit: E kishe lënë ta ftoje Lulin si kryeministër,...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Opinion”, ku foli për zgjehdjet e 25 prillit dhe qeverinë e re.Në fund...

Refuzoi ofertën E MAJME të Top Channel, Blendi Flet për herë të parë: Ishte TUNDIM i madh… (Tregon ARSYEN e vërtetë)

Bëri bujë të madhe mediatike lajmi se gazetari Blendi Fevziu dhe emisionin i tij “Opinion” që transmetohen në TV Klan, do të zhvendoseshin në...

Lajmet e fundit