Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

butrint

Qytetari denoncon më shumë lidhje të Ramës me Balilajt, “zbulon” detajin shokues

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon t’i japë zë qytetarëve që i çojnë mesazhe private për të denoncuar situata nga më të ndryshmet. Këtë herë dikush...

Butrint Ymeri bashkëpunim me këngëtaren shqiptaro-greke

Dhe surpriza u zbulua. Ajo që për shumë ditë diskutohej në media duket se sapo është bërë zyrtare nga vetë artistët. Butrint Imeri dhe...

Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur në liqenin e Butrintit

Është gjetur pas rreth një jave trupi i pajetë i peshkatarit Edmond Shahini, i cili humbi jetën pas përmbytjes së varkës në liqenin e...

Lajmet e fundit