Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

butrint

Kiara ‘shmang’ Butrintin, çfarë ka ndodhur mes çiftit

Kiara Tito aktualisht nuk është pjesë e ndonjë formati televiziv por vazhdon të ngjallë inteteres publik për shkak të romancës me këngëtarin e njohur...

Neritan Ceka denoncon SKANDALIN: Po përgatisin si ta japin Butrintin me PPP

Arkeologu Neritan Ceka, i ftuar në studion e emisionit 'Arena' në RTV Ora ka zbuluar skandalin se qeveria po përgatitet ta japë me PPP,...

Shijoi mbrëmjen e djeshme me Sarkozy-n në Butrint, Rama zbulon se çfarë i tha ish-presidenti i Francës për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka shkuar në sot në qytetin e Finiqit në kuadër të fushatës zgjedhore. Gjatë fjalës së tij, Rama...

Rama lë pushimet në Butrint, vijon fushatën në Finiq, godet me veshjen e veçantë (FOTO)

Ndonëse ditën e djeshme udhëtoi drejt Butrintit me familjen për të ndjekur nga afër koncertin, ku performoi Carla Bruni, duket se ditën e sotme...

Si perandoreshë e Butrintit, Ajola Xoxa publikon FOTO nga koncerti special i Carla Brunit

Mbrëmjen e djeshme në Amfiteatrin e Butrintit u zhvillua një koncert i rrallë nga këngëtarja Carla Bruni, bashkëshortja e ish-presidentit francez Nicola Sarrkozy. ...

Koncerti i Carla Brunit në BUTRINT, zbulohen momentet e hyrjes të ish-presidentit Sarkozy dhe Ramës me Zahon prej dore (VIDEO)

Ndërkohë  që në kryeqytet zhvillohej protesta e nëntë kombëtare për largimin e Edi Ramës dhe qeverisë së tij, kryeministri Rama ka zgjedhur të shkojë...

Parku i Butrintit me koncecion? Ministri: As nuk do ta mendoja

Ministri i Turizmit Blendi Klosi i është përgjigjur gazetares në emisionin “Arena”, e cila tha se Parku Arkeologjik i Butrintit flitet se mund të...

Ndarja nga jeta e stilistit të njohur, studiuesi shqiptar habit: Ka vizituar dy herë Butrintin

Pas lajmit të ndarjes nga jeta të stilistit të famshëm francez, Hubert de Givenchy, studiuesi Auron Tare na ka habitur të gjithëve me postimin...

Lajmet e fundit