Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Bushati

Prishtina dhe Tirana dështojnë sërish, Serbia rikthen UNMIK-un

Një tjetër goditje për forcimin e njohjes ndërkombëtare të Kosovës është dhënë sot pasdite me rezolutën e miratuar në Asamblenë e Këshillit të Europës....

Bushati s’mban fjalorin para protestuesve, ofendon rëndë Ramën dhe tregon si hyri në Shkodër

Deputeti i Shkodrës, Helidon Bushati nuk ka rezervuar fjalët mes protestuesve në adresë të kryeministrit Rama ndërsa tha se kryeministrit i ishte dashur të...

Lajmet e fundit