Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

burri

Burri dhe gruaja rrahin njëri-tjetrin në Devoll

Dy persona në rrethin e Devollit janë proceduar penalisht, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj njëri-tjetrit. Uniformat blu bëjnë me dije se çifti i bashkëshortëve  shtetasi...

Trajneri shqiptar: Burri është burrë, nuk i shkon të kapë fshesën edhe hekurin

Trajneri i karatesë, Murat Basha, së fundmi në një intervistë të dhënë për emisionin “Good Morning Albania”, është shprehur se burrit nuk i shkon...

Sulmoi bashkëshortin e Nancy Pelosit, autori është një mbështetës i teorive konspirative për vaksinat

Njeriu që dyshohet se sulmoi bashkëshortin e kryetares së Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi herët të premten, postoi meme dhe teori konspirative në Facebook...

Sulmohet “dhunshëm” burri i Nancy Pelosit, kryetares së Dhomës së Përfaqësuesve në SHBA

Paul Pelosi, bashkëshorti i ligjvënëses amerikane Nancy Pelosi, është sulmuar "dhunshëm" në shtëpinë e tij, njoftojnë mediat amerikane. Autori është kapur dhe është duke...

E RËNDË/ Maunja përplas këmbësorin në aksin Lezhë-Milot

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, ku një maune ka përplasur një këmbësor. Sipas informacioneve paraprake mësohet se 75...

E akuzuan se ngacmonte seksualisht djalin me aftësi ndryshe, reagon 40-vjeçari: Më varni në mes të fshatit…

40-vjeçari me ininciale D.M, ka reaguar pas akuzave se ka ngacmuar një djalë me probleme të shëndetit mendor në Korçë. Burri ka hedhur poshtë këto...

Përzë gruan nga shtëpia, burri e mohon në sallën e gjyqit: Nuk dua ta dëgjoj, më ka sjellë gabimisht

Marjana ka sjellë burrin e saj, Ferikun në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Në këtë pjesë të programit “E diela shqiptare” në Tv Klan ata...

Arrestohet burri në Tiranë, dyshohet se ka përdhunuar një 25-vjeçare

Një 59-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi dyshohet se ka përdhunuar një 25-vjeçare. Blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se shtetasi...

Nëna bashkë me dy djemtë vranë babanë dhe i copëtuan trupin, gruaja shkon “e alarmuar” në Polici: Më gjeni burrin

Monika Milite, në rolin e një gruaje të dëshpëruar më 30 korrik shkoi në stacionin e karabinierëve në Giffoni Valle Piana, në provincën e...

E rëndë në Vlorë, 48-vjeçari i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një 48-vjeçar, në kushte të rënda psikologjike, i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fotoksinë. “Më datë 01.08.2022,...


Lajmet e fundit