Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

burri rreh gruan

42 vjeçari në Sarandë rreh gruan dhe e kërcënon me thikë, Policia vepron në kohë dhe parandalon konfliktin

Një konflikt në familje që mund të kishte përfunduar në rrethana të tjera, është parandaluar nga Policia në Sarandë. Në pranga ka rënë një...

Familja shqiptare trondit Zvicrën, pas sherrit, burri dhunon gruan deri në vdekje

Një ngjarje e ndodhur në një familje kosovare më 12 mars të këtij viti ka tronditur Zvicrën. Sherri mes dy bashkëshortëve N.B., dhe F,B.,...

Ngjarje e tmerrshme, burri rreh gruan 28 vjeçe  në sy të dy fëmijëve të mitur  (EMRI)

Rreh gruan 28 vjeçe në sy të dy fëmijëve të mitur, arrestohet lushnjari.   Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin...

Bën gruan për spital, burri nga Tirana e pëson edhe vetë (FOTO)

Pas kontrollit të ushtruar në banesë iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale: • 1 (një) armë zjarri gjysmë automatike me...

Burri nga Përmeti shkel urdhrin e mbrojtjes, rreh sërish gruan por e pëson keq

Një 56-vjeçar ka shkelur urdhrin e mbrojtjes dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij por këtë herë e ka pësuar keq duke përfunduar...

Lajmet e fundit