Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

burri denoncon

“Unë të shk**dhej racën ty”, skandaloze në Tiranë; nëna rreh barbarisht djalin dhe e godet me thikë, ish-burri e denoncon

Një rast skandaloz i dhunimit të fëmijëve nga mamaja e tyre është bërë publik mbrëmjen e sotme. Ngjarja është e rëndë dhe duhet theksuar...

Sarandë, burri denoncon zhdukjen e bashkëjetueses dhe vajzave

Një rast i rrallë  zhdukje ka ndodhur në Ksamil. Mësohet nga Policia Vendore se E.A. 45 vjeç banues në Ksamil, ka...

Lajmet e fundit