Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Burrel

I shtrirë në tokë me njerëz rrotull, kush është Rukja i Burrelit që u përplas për vdekje sot paradite në qytet

Një aksident me vdekje ndodhi sot në qyetetin e Burrelit, ku për pasojë një këmbësor ka humbur jetën pasi u përplas nga një automjet....

Aksident i rëndë në qendër të Burrelit, makina përplas për vdekje një këmbësor, shoferi largohet nga vendngjarja (EMRI)

Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në Burrell, pasi është përplasur nga një makinë.Paraprakisht bëhet me dije se, aksidenti ka ndodhur në...

Rama u flet të e rinjve në Burrel për Leo Messin: Ishte i sëmurë, por pa një ëndërr me sy hapur dhe… (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim ditën e sotme me të rinjtë në Burrel. Gjatë fjalës së tij Rama ka marrë një shembull të...

“Shqetësimi kryesor është familja”, Basha bisedë me gratë në Burrel: Nga muaji i parë i qeverisjes, 30 mijë lekë bonusin për fëmijët derisa të...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mëngjesin e sotëm e ka filluar me një bashkëbisedim me gratë e Burrelit. Ai është njohur me shqetësimet dhe problemet...

Nuk pranonte ndarjen dhe përndiqte 29-vjeçaren, policia arreston të riun nga Burreli

Policia ka vijuar kontrollet në Dibër, Mat e Bulqizë, për goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 3 persona, 2 janë shpallur...

SHPËRTHIM i fuqishëm në Burrel, i vendoset tritol banesës së punonjësit të SHISH (EMRI)

Gjatë mbrëmjes së djeshme, rreth orës 23:00 ka shpërthyer me tritol një banesë në Burrel. Sipas informacioneve për mediat, i është...

Aksident i rëndë në Burrel, plagosen 5 persona (PAMJE NGA VENDI I NGJARJES)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e stome në aksin rrugor Burrel-Klos. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete...

Plagosi me thikë dy vëllezërit në janar të këtij viti, arrestohet 26-vjeçari në Burrel

Është arrestuar në Burrel 26-vjeçari i cili së bashku me dy persona të tjerë, plagosi me thikë vëllezërit A.SH., 25 vjeç dhe A.SH., 22...

Të shtëna me armë zjarri në Burrel, plagoset rëndë një person, niset drejt Traumës

Raportohet se mbrëmjen e sotme në qytetin e Burrelit ka ndodhur një konflikt me armë zjarri. Mësohet se si pasojë është...

Plagosje me armë në Burrel, arrestohet autori (DETAJE si ndodhi ngjarja)

Një plagosje me armë zjarri raportohet nga Burreli, shkruan newsbomb.al. Mësohet se 35-vjeçari F.GJ ka plagosur 65-vjeçarin A.GJ, mbrëmë orës 22.10.  Sakaq,...

Lajmet e fundit