Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

burre

Gjendet një burrë i mbytur në Tiranë

Një person është gjetur i mbytur në fshatin Lanabregas.  Bëhet me dije se është gjetur i pajetë një burrë rreth 50 vjeç, identiteti i...

Gjendet i vdekur një burrë në Durrës, dyshimet e para

Një 56 vjeçar është gjetur i pajetë në qytetin e Durrësit. Sipas njoftimit të policisë mësohet se trupi i pajetë i 56 vjeçarit me...

Këngëtarja shqiptare ka një kërkesë: Më gjeni një burrë nga Kosova dhe nuk iki më nga këtu

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer për lidhjet e saj me Kosovën. Në një intervistë për ATV ajo ka thënë se ka gjetur një...

E rëndë në Divjakë, gjendet i pajetë një burrë anës rrugës në një pyll

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Divjakë, ku është gjetur i pajetë një 41-vjeçar. Bëhet me dije se i pajetë është gjetur Ilir Rrudho....

E rëndë, gjendet i vetëvarur një burrë në Gjirokastër  

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Nepravishtë në Gjirokastër. Paraprakisht mësohet se një shtetas është gjetur i vetëvarur  në pemë. 50-vjeçari...

Banorët e Tiranës të tmerruar, gjejnë një burrë të vdekur buzë lumit Lana

Një burrë rreth 65 vjeç është gjetur i vdekur paraditen e kësaj të mërkure në Tiranë, shkruan newsbomb.al. Referuar njoftimit që shpërndajnë blutë e kryeqytetit,...

E rëndë në Korçë, gjendet i pajetë trupi i një burri në rrugë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Korçës mbrëmjen e sotme, ku një 70 vjeçar është gjetur pa shenja jete në në...

Panik në avion, pasagjeri 48- vjeçar i jep fund jetës duke u vetëvarur gjatë fluturimit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bordin e avionit, i cili po fluturonte nga Egjipti në Rusi. Sipas raportimit të medieve të huaja,...

Gjendet trupi i pajetë i një burri në një valixhe në mes të sheshit, partnerja: Doja ta hiqja qafe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku brenda një valixhe është gjetur një trup i pajetë në Piazza Federico Sacco, në Romë. Policia...

Burri kthehet në shtëpi dhe gjen të pajetë gruan në banesë, telefonon me urgjencë policinë

Një grua është gjetur e pajetë në Vushtri, Kosovë në banesë nga burri i saj, i cili ka njoftuar menjëherë policinë. Trupi i pajetë i...


Lajmet e fundit