Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

burgu i vaqarrit

Atentati me snajper në burgun e Vaqarrit, gjykata jep dënimin për Ergys Kolaverin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 20 vite burg Ergys Kolaverin, për atentatin me snajper ndaj të burgosurit në Vaqarr Gazmir Daci,...

Plagosja nga jashtë në burgun e Vaqarrit, arrestohen dy persona: Ja kush ishte objektivi

Grupi hetimor po vazhdon punën për sqarimin e gjithë dinamikës së ngjarjes dhe autorëve të tjerë të mundshëm të përfshirë në këtë vepër...

Lajmet e fundit