Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

burgu i recit

U arrestua se furnizoi makinën e tij me 150 litra naftë, drejtori i burgut të Reçit denoncoi vjedhjen e 40 mijë litrave karburant

Ervis Zika, drejtori i komanduar i burgut të Reçit, i cili u arrestua nga policia 3 ditë më parë pasi një punonjës i Policisë...

Ervis Zika u arrestua për shpërdorim detyre, ja kush është drejtori i ri i Burgut të Reçit

Drejtori i ri i burgut të Reçit është Seit Vuçaj. Vuçaj do të emërohet në detyrë ditën e sotme nga drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve,...

Me urdhër të Prokurorisë, arrestohet drejtori i Burgut të Reçit (EMRI)

Arrestohet drejtori i komanduar në Burgun Reç-Shkodër, Ervis Zika. Mësohet se Zika është arrestuar nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve me urdhër të...

Falsifikuan raportin për sherrin brenda burgut, pezullohen nga detyra shefi i burgut të Reçit edhe dy zyrtarë të tjerë (EMRAT)

Tre zyrtarë të burgut të Reçit në Shkodër janë pezulluar nga puna. Në njoftim mësohet se Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Sistemit të Burgjeve...

EMRAT/ Ulsi Manja e nis “furishëm” detyrën si Ministër i Drejtësisë, pezullon nga detyra dy zyrtarë

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka firmosur ditën e sotme urdhrin për pezullimin nga detyra të dy specialist-psikologëve në sektorin e çështjeve shoqërore pranë...

PD e Shkodrës bën denoncimin e fortë: Vëllai i Paulin Stërkajt po u shpërndan lekë të dënuarve në burgun e Reçit, duan t’u blejnë...

Dega e Partisë Demokratike Shkodër ka denoncuar një rast të shitblerjes së votës, ku sipas tyre vëllai i kandidatit të Partisë Socialiste Paulin Sterkaj,...

Ish banori i Big Brother flet për punën e tij si mjek: Të burgosurit e Reçit më ngacmojnë, vijnë për muhabet

Ish banori i Big Brother 7, Valer Kolnikaj ka folur për përvojën e tij si mjek. Ai ishte i ftuar gjatë...

Polici i 313-ës me koronavirus, vetëkarantinohen 12 kolegë të tij. ALARM dhe në burgun e Reçit

Një polic i burgut 313 në Tiranë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Efektivi mësohet se kishte të infektuar më parë gruan dhe djalin. ...

Lajmet e fundit