Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

burgu i drenoves

Sekuestrohet heroinë në Burgun e Drenovës, arrestohet një person: Tentoi t’ia jepte të dënuarit (EMRI)

Një sasi e prej 5 gramësh heroinë është sekuestruar në Burgun e Drenovës në Korçë, gjatë kontrollit që është bërë në rrobat e një...

Përhapi panik në media, vendoset në izolim i dënuari në burgun e Drenovës (EMRI)

Përhapi panik në media duke thënë se në burgun e Drenovës kishte të infektuar me COVID-19 të shtrirë në mes të korridorit, por kjo...

Ndryshime në kupolën e IEVP-ve, preken dhe dy burgjet e njohura (EMRAT)

Ndryshime në strukturat drejtuese në institucionet e vuajtjes së dënimit kanë pësuar ndryshime thelbësore ditën e sotme. Konkretisht Altin Gusho...

Porositi bombën në makinën e gjyqtarit të Korçës, i dënuari në burgun e Drenovës ironizon rastin e Markelian Kuqos: Nuk jap shpjegime për senatorët...

Edhe ne të burgosurit jemi njerëz. Ne detyrohemi të veprojmë kështu. Ky  gjyqtar është i korruptuar. Ka liruar një të burgosur. Kam kërkuar...

Kërcënoi gjyqtarin nga burgu i Drenovës, identifikohet autori (EMRI)

Policia ka arritur të identifikojë autorin e telefonatës anonime për kërcënimin me bombë në makinën e gjyqtarit Markelian Kuqo në Korçë. ...

I dënuari për vrasjen e Ibrahim BASHËS flet nga Drenova: Ne s’e kemi problem GJAKDERDHJEN, s’pranojmë KOMUNIZMIN! Policia u ka çarë kokat të burgosurve,...

Albion Aliko, një nga të dënuarit nga Krimet e Rënda me 20 vite burg, si një nga kokat e grupit të zjarrit që qëlloi...

Siguria në burgje, 7 ‘të fortët’ e dënuar në Drenovë nën mbikëqyrje të lartë (EMRAT-DOKUMENTI)

Shtatë të dënuar në burgun e Drenovës janë vënë nën regjimin e mbikëqyrjes së lartë. Mësohet se Drejtori i Përgjithshëm i...

AKU bllokon 88 kile mish dhe vaj luledielli, gjoba furnitorëve ne burgun e Drenovës dhe Tiranë

Në kuadër të bashkëpunimit institucional mes Autoritetit Kombëtar të Ushqimit dhe Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve për garantimin e sigurisë së ushqimit që u...

I dënuari nuk kthehet në qeli, PEZULLOHEN lejet në Burgun e Drenovës (EMRI- DETAJE)

Pezullohen lejet në Burgun e Drenovës. Shkak është bërë një i dënuar, Hisni Myrtishi i cili kishte marrë prej një muaji...

I dënuar për trafik DROGE, arratiset i burgosuri (EMRI)

Një i burgosur në burgun e Drenovës  në Korçë ka shkelur lejen e dhënë nga burgu, teksa deri më tani prej disa ditësh nuk...

Lajmet e fundit