Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

burgim te perjetshem

Vrau tre punonjësit e bashkisë, dënohet me burgim të përjetshëm autori i masakrës së Matit

Dënohet me burgim të përjetshëm autori i masakrës në fshatin Shëlli të Matit. Mësohet se Gjykata ka lënë në burg përjetë...

Gjykata jep vendimin, “Burgim të përjetshëm” për LUAN MARËN (Vrau nipin, kunatën shtatzënë dhe vëllain)

Gjykata e Beratit jep masën “Burgim të përjetshëm" pas 12 vitesh për Luan Marën. Ky i fundit akzuzohet për masakrën e njohur të “Kozares”...

Lajmet e fundit