Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

burg

Vrau shqiptarin për disa euro, gjykata lë në burg “Kobrën”

Dibran Hoxhaj, i njohur ndrsyhe si “Kobra” do të lihet në paraburgim deri në 3 mars 2023. Gjykata Themelore në Prizren ka vazhduar edhe për...

I akuzuar për përdhunim dhe shfrytëzim prostitucioni, merret vendimi për influencuesin Andrew Tate

Një gjykatë në Rumani la në fuqi vendimin për të zgjatur paraburgimin me 30-ditë për influencuesin Andrew Tate. 36 vjeçari Tate dhe vëllai i tij...

Dani Alves pas hekurave për përdhunim, modelja i kërkon divorcin (FOTO)

Telashet për ish-futbollistin brazilian Dani Alves, duket se nuk kanë fund. Prej disa ditësh ai ndodhet në burg, pasi akuzohet për sulm seksual. Pas...

 “Shqiptarët janë spiuna pa lekë”, Ermal Fejzullahu rrëfen si përfundoi në burg Zvicër

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori LAbi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës. Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Apeli i Posaçëm rrëzon Sokol Boden, ish-shefi i Policisë do të qëndrojë në burg

Sokol Bode, ish-shefi i Policisë së Dhërmiut do të qëndrojë në burg. Kështu ka vendosur Gjykata e Posaçme e Apelit, pas kërkesës që ka...

Lirohet nga burgu Emre Olur, këshilltari i mafiozit turk Sedat Peker që u deportua nga Tirana drejt Turqisë  

Një gjykatë e Stambollit  liroi sot nga burgu, gazetarin Emre Olur, i cili njihet si këshilltari për shtyp i kreut të mafias turke Sedat...

Abuzimi me tenderin e kanalit ujitës, lirohet nga burgu ish-nënkryetari i Bashkisë së Lushnjës Gentian Nushi

Gentian Nushi, ish-nënkryetar i Bashkisë së Lushnjës është liruar nga burgu pas përfundimit të dënimit. Ai ishtë dënuar me 1.8 vite burg pasi akuzohej...

Morën peng dhe dhunuan 39 vjeçarin, lihen në burg katër autorët nga Saranda (EMRAT)

Gjykata e Sarandës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për katër të arrestuarit e operacionit “Pengmarrja”, dy vëllezërit Pjetër dhe Astrit Ndoj...

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoj, lihen në burg pesë organizatorët (EMRAT)

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për pesë të akuzuarit si organizatorë për atentatin e ish-prokurorit Arjan...

I morën ryfshet 10 mijë euro të shpallurit në kërkim, dënohen me burg dy policët në Durrës (EMRAT)

Dy punonjësit e Policisë në Durrës, Viktor Buça dhe Gëzim Lluka u dënuan nga Gjykata e Posaçme me nga 2 vite e 4 muaj burgim...

Lajmet e fundit