Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

bunkeri

Bunkeri mahnit turistët

Mesa duket turistët e huaj kanë mbetur të mahnitur, dhe duke i ardhur përreth mundoheshin të zbulonin sat ë mundnin pa hyrë brenda në...

“Nuk e kuptoj fare”, ironizon Fuga: Bunkeri rindërtohet, teatri prishet

Akademiku Artan Fuga është ndalur së fundmi te prishja e godinës së Teatrit Kombëtar. Në një reagim në rrjetin social Facebook ,...

Bunk’Art 2, një muze mbi xhandarmërinë por jo mbi terrorin komunist

Nga Ermelinda Hoxhaj Një shkrim i lexuar në Gazeta Shqiptare, që përçonte dhimbjen e tmerrin njësoj sikur të isha vetë aty,...

Zbulohet kush e ngriti dronin kundër Ramës, garda iu vu në ndjekje

Gjatë inagurimit të bunkerit atomik në qendër të Tiranës, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi Rama, sipër kokës së tij është ngritur një...

Inagurohet bunkeri anti-atomik, Rama: Kush ka folur në hava ka për detyrë ta vizitojë dhe të qepë gojën

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në inagurimin e bunkerit anti-atomik pranë Ministrisë së Brendshme që tashmë do të shërbejë si muze për...

Dy persona gjenden të vdekur brenda një bunkeri në Tropojë

Dy persona janë gjendur të vdekur ditën e sotme brenda një bunkeri në Tropojë. Viktimat i përkasin seksit mashkull dhe femer, por deri më...

Piktura e Edi Ramës “Në shërbim të popullit”, të përndjekurit ia kthejnë mbrapsht

Kartolina për kryeministrin Edi Rama në prag të festave është një vizatim i tij i bëri në vitin 1983 në organin politik-letrar i quajtur...

Piktura e Edi Ramës “Në shërbim të popullit”, të përndjekurit ia kthejnë mbrapsht

Kartolina për kryeministrin Edi Rama në prag të festave është një vizatim i tij i bëri në vitin 1983 në organin politik-letrar i quajtur...


Lajmet e fundit