Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Bulqizë

Të shtënat me armë në Bulqizë, kush është zyrtari që u paralajmërua me plumba (FOTO-EMRI)

Rreth prës 17:40 në fshatin Gjoricë të Bulqizës një person ka qëlluar në ajër nga një automjet  tip "Golf". Të shtënat...

Me kallashnikov dhe municion luftarak në makinë, arrestohet 38 vjeçari në Bulqizë

Një 38 vjeçar është arrestuar në Bulqizë ditën e sotme, pasi qarkullonte me kallashnikov dhe municione luftarake. Bëhet me dije  nga...

Policia operacion në Dibër, Bulqizë dhe Mat për drogë, vihen në pranga 3 persona dhe procedohen penalisht 4 të tjerë (Çfarë u sekuestrua)

Policia ka zhvilluar një aksion në Dibër, Bulqizë dhe Mat për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike, në kuadër të të cilit kanë rënë...

Prangosen 2 kryefamiljarë në Bulqizë, ushtruan dhunë fizike dhe psikologjike ndaj grave të tyre

Arrestohet një 35-vjeçar dhe një 51-vjeçar, pasi kanë ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Policia ka bërë me...

Infektohet me koronavirus punonjësi i qendrës shëndetësore në Bulqizë, i gjithë personeli në karantinë

Një rast i ri me koronavirus është shfaqur ditën e sotme në Bulqizë. Mësohet se i infektuari është pjesë e stafit të Njësisë Vendore...

RENEA arreston në Bulqizë VRASËSIN e SHUMËKËRKUAR, kishte hapur bodrum në dhomë që të fshihej (EMRI-DETAJE)

RENEA ka arrestuar në Bulqizë një të shumëkerkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Bëhet me dije se në pranga është vënë...

Aksident masiv në Bulqizë, përplasen 3 makina, disa të plagosur

Një aksident masiv ka ndodhur sot në Bulqizë ku 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Mësohet se nga përplasje e 3...

Vdekja e minatorit në Martanesh, arrestohet brigadieri sepse nuk kreu detyrën siç duhet

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Martanesh, ku minatori 56 vjeçar B.Xh me detyrë vagonist është rrëzuar dhe ka humbur jetën....

E RËNDË/ Vetëvaret një 36-vjeçar në Bulqizë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot  në fshatin Vakardhë të Bulqizës. Mësohet se një 36-vjeçar është vetëvarur dhe për pasojë...

Aksidenti i frikshëm në Bulqizë, përmbyset makina, i riu niset me urgjencë drejt Tiranës (FOTO-DETAJE)

Këto janë pamjet e aksidentit të rëndë që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Strikçan të Bulqizë. Bëhet me dije...

Lajmet e fundit