Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

bulmet

Rritja e çmimeve të bulmetit, deputeti i PD: Hajdutët e trajtojnë qumështin si produkt luksi, Bordi është një mekanizëm që vjedh shqiptarët

Depueti i Partisë Demokratike Dashnor Sula, ka reaguar për rritjen e çmimeve të bulmetit në vend. Ai shkruan në një postim në Facebook, se kjo...

Të varfrit në mbijetesë, buka, vaji, bulmeti dhe sheqeri rritje vjetore nga 14% -24% në prill

Shpenzimet e familjeve shqiptare për blerjen e produkteve bazë të shportës, si bukë, vaj, bulmet dhe sheqer janë rritur me ritme dyshifrore në prill...

Nga 1 marsi do të rriten përsëri çmimet e bulmetit, arsyet

Nga 1 marsi do të rriten sërish çmimet e produkteve të bulmetit. Shtrenjtimi do të ndikohet nga shtimi i kostos për të çmimeve më...

Lajmet e fundit