Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

bulevardi i ri

Moment emocionues te Bulevardi i Ri, gjyshja e paralizuar sheh nipin pas dy muajsh të ndarë prej Covid (Fjalët prekëse- FOTO)

Sot sipas rregullit të qeverisë të shtunë dhe të dielë kanë mundësi të dalin të moshuarit dhe nënat me fëmijë në oraret e përcaktuara....

Erion Veliaj hap konkursin për godinën e re të bashkisë te Bulevardi i ri: Do punësohen 1200 persona

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka njoftuar sot  hapjen e konkursit për godinën e re te Bashkisë Tiranë te Bulevardi i ri. Veliaj...

Përplasjet te Bregu i Lumit, reagon Veliaj: Bulevardi i Ri po pengohet nga fëmijë të llastuar politikanësh

Tension sot mes policisë, banorëve dhe ish-deputetëve të opozitës te Bregu i Lumit ku po prishen dhjetëra banesa në funksion të zgjatimit të Bulevardit...

Ahmet Prençi në ballë të protestës te Bulevardi i Ri: Qeveria po shkel jetën dhe pronën

Edhe ditën e sotme dhjetëra banorë të Bregut të Lumit, janë ngritur në protestë për të kërkuar dëmshpërblimin e plotë për shtëpitë e tyre,...

Bulevardi i Ri, Rama flet për KULLAT: Të gjithë ata që kundërshtojnë…

Kryeministri Rama mori pjesë në inagurimin e Bulevardit të Ri, ku sot u hap një segmet rrugor. Gjatë fjalës së tij...

Pas nxënëses, përfundon i asfiksuar në QSUT edhe mësuesi nga Bulqiza

Sa vjen e rëndohet gjendja e të asfiksuarve në shkollën e Shupenzës sot në Bulqizë. Si pasojë e rrjedhjes së gazit nga...

Nesër hapen 400 metrat e para të bulevardit të ri, akses dhe në parkim. Ja si duket (Video)

Mbrëmjen e së martës do të hapen 400 metrat e parë të Bulevardit  të ri dhe parkimi nëntokësor me 328 vende. ...

Lajmet e fundit