Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

bukuria

Ngarkoni një “selfie” tuajën dhe kjo faqe do t’ju thotë sa tërheqës jeni

Mendoni se jeni ekstremisht të bukur apo “mesatar”? Tashmë ka një faqe që ju tregon se sa tërheqës jeni. Ekipi i “Computer...


Lajmet e fundit