Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

bukuri natyrore

Rama e nis ditën me pamje nga Mati, prezanton me video bukuritë natyrore

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video, ku na prezanton bukuritë e radha të Matit. Në videon e kryeministri ka...

Një dhomë e modeste, por shikoni çfarë pamje ka nga ballkoni i këtij hoteli

Në fillim nuk është impresionuar edhe aq shumë me kushtet e dhomës dhe luksin e holelit në Zvicër, por shumë shpejt ka kuptuar se...

Dokumentari i plotë për Shqipërinë, realizuar nga televizioni prestigjoz “Arte”

Televizioni frakno-gjemran “Arte” ka realizuar një dokumentar të titulliar “Shqipëria Mahnitëse”. Dokumentari e cilëson vendin tonë si një vend të...

Tashmë mund të firmosni peticionin për mbrojtjen e Kanioneve të Nivicës

Firma e Ministrisë së Kultiurës që i hap rrugën ndërtimit të një hidrocentrali, rrezikon të shkatërrojë përgjithmonë bikuritë e mahnitshme të Kanioneve të Nivicës...

Lajmet e fundit