Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

bujqwsi

“Kjo është çështje e PS”, Vojo Bregu bie dakord me Erion Braçen: Fakti që ish zv.kryeministri po vjen tek qëndrimet tona është për t’u...

Ish-sekretari i Ministrisë së Bujqësisë dhe kandidati i LSI në Tiranë, Vojo Bregu është dakord me shqetësimin që ka ngritur ish zv.kryeministri Erion Braçe...

Lajmet e fundit