Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

bujar qamili

Sali Berisha tubim në Shkodër, Yuri Kim i bën “karshillëk” me Bujar Qamilin: Unë e dua Shqipërinë

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, thotë se ka kaluar një mbrëmje të mrekullueshme natën e kaluar, në një event të mbajtur në...

Pjerin Ndreu karshillëk Bashkisë së Korçës, fton në koncertin e Lezhës “legjendat e muzikës SHQIPE” dhe ironizon: Kënaqin zemrat e gjithë shqiptarëve (FOTO)

Ndonëse Festivali i Birrës së Korçës ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të fundit, nuk është i vetmi festival që po mbahet...

“Mjekët detyroheshin të më lidhnin”, Bujar Qamili rrëfen betejën e frikshme me Covid-19

Bujar Qamili ka rrëfyer edhe një herë përvojën e tij me Covid-19 dhe peripecitë për të fituar betejën me koronavirusin. Në një intervistë për emisionin...

‘Rreziku ishte i madh’, Bujar Qamili tregon si e fitoi betejën me Covid: Isha 21 ditë në koma, kur u zgjova pranë kokës kisha…

Bujar Qamili ka rrëfyer sot përvojën e tij me Covid-19 dhe peripecitë për të fituar betejën me koronavirusin. Teksa foli në...

Gjendja shëndetësore e Bujar Qamilit, flet miku i këngëtarit: Ka patur probleme, por jo nga Covid-19

Miku i këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore shkodrane, Bujar Qamili ka treguar gjendjen shëndetësore të tij. Përmes një postimi në...

‘Për shkak të Covid, kam humbur shumë koncerte’, këngëtari i njohur shqiptar tregon pengun e madh

Këngëtari i njohur shkodran Bujar Qamili një intervistë nga shtëpia e tij ka folur për koncertin e mbajtur ku qytetarët e ndoqën nga ballkoni...

Këngëtari i njohur shqiptar e thotë troç, ja kush zonë e lëshon më shumë lekun dhe kush është më e ‘lodhura’

Këngëtari i njohur shkodran Bujar Qamili ka treguar se cila zonë e Shqipërisë e lëshon më shumë lekun, nisur nga eksperienca e tij si...

Ndizet azili i pleqve në Shkodër, të moshuarit bëjnë aheng nën shoqërinë e Bujar Qamilit (VIDEO)

Dita e sotme në Shtëpinë e të Moshuarve në qytetin e Shkodrës është më e gjallë se asnjëherë. Të moshuarit nën...

Koncerti në mes të qytetit, flet Bujar Qamili: Ishte një emocion shumë i veçantë, skishte kënaqësi më të madhe kur i shikoja njerëzit në...

Këngëtari i njohur shkodran Bujar Qamili ka folur pasi ka surprizuar banorët e qytetit të tij pasditen e djeshme, duke organizuar një koncert live...

‘Filloi Luana me ato lëvizjet e veta’, Bujar Qamili rrëfen si iu bë gruaja xheloze: Ç’ka është kjo mor

Pak kohë më parë bashkëpunimi i këngëtarit të mirënjohur shkodran, Bujar Qamili dhe Luana Vjollcës mori shumë vëmendje në shtypin rozë. ...

Lajmet e fundit