Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Bujar Nishani

Meta i prekur pas homazheve të Nishanit: Një bashkëshort i mrekullueshëm, ndër politikanët më serioz në këto dekada

Presidenti Ilir Meta, ka marrë pjesë ditën e sotme në homazhet në nder të ish-presidentit Bujar Nishani, i cili ndërroi jetë pak ditë më...

Berisha i përlotur pas homazheve për Bujar Nishanin: Kam humbur një mik të përsosur! Shpirtërisht është mes nesh

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka marrë pjesë ditën e sotme në homazhet në ndër të ish-presidentit Bujar Nishani, i cili ndërroi jetë pak ditë më...

Mbërrin në Presidencë trupi i pajetë i Bujar Nishanit, nisin homazhet për ish-kreun e shtetit

Pak më parë ka mbërritur në Presidencë trupi i pajetë i ish-presidentit Bujar Nishani. Ashtu si dhe ishte lajmëruar më herët në orën 10:00...

Mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i Bujar Nishanit, nderohet nga forcat e policisë në kufi

Trupi i pajetë i ish-Presidentit Bujar Nishani mbrëmjen e djeshme ka mbërritur në atdhe. Makina e arkëmortit të ish-Presidentit kaloi pikën kufitare të Morinës...

Dy ditë homazhe në Presidencë, mbërrin nesër në atdhe trupi i ish-Presidentit Bujar Nishani, të enjten përcillet në banesën e fundit

Nesër, 1 qershor, pritet që të mbërrijë në Tiranë trupi i pajetë i ish-presidentit Bujar Nishani, i cili ndërroi jetë ditën e shtunë në...

Sekretari amerikan i Shtetit mesazh ngushëllimi për vdekjen e ish-presidentit: Kontributet e Nishanit do të lënë…

Sekretari i Shtetit Amerikan, Anthony Blinken ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani. Me anë të një postimi në rrjetet sociale...

Ndarja nga jeta e Bujar Nishanit, Berisha: Humba një prej miqve më të mirë

Kryetari i PD, Sali Berisha ka folur për jetën dhe bashkëpunimin e tij me ish-presidentin Bujar Nishani, i cili  ndërroi jetë ditën e shtunë. Berisha...

U nda nga jeta në Berlin, homazhet për Bujar Nishanin të enjten në orën 10:00 te Pallati i Kongreseve

Homazhet për ish-presidentin Bujar Nishani i cili ndërroi jetë dy ditë më parë, do të mbahen ditën e enjte te Pallati i Kongreseve në...

Kuvendi mban 1 minutë heshtje në nderim të ish-Presidentit Bujar Nishani

Kuvendi i Shqipërisë mbajti 1 minutë heshtje në nderim të ish-presidentit Bujar Nishani, i cili ndërroi jetë dy ditë më parë në një spital në...

“Më bënte përshtypje maturia dhe thjeshtësia e tij”, Rexhep Meidani mesazh prekës për ndarjen nga jeta të Bujar Nishanit

Ish-Presidenti i Shqipërisë, Rexhep Meidani ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Bujar Nishanit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Mediani shkruan se Nishani...

Lajmet e fundit