Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

bujar memia

Kolegji Apelimit gjen “shkelje të rënda profesionale” te Bujar Memia dhe lë në fuqi shkarkimin e ish-prokurorit të Krujës

Kolegji i Posaçëm i Apelimit i ka gjetur të pabazuara shkaqet e ngritura në ankimin e ish-prokurorit të Krujës, Bujar Memia kundër vendimit të...

Vettingu nuk pranon ankimimin e Bujar Memisë, ish-prokurori i Krujës mbetet jashtë sistemit të drejtësisë

Kolegji i Posaçëm i Apelimit nuk ka pranuar sot ankimimin e prokurorit të shkarkuar të Krujës, Bujar Memia. Ky i fundit u shkarkua nga...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit hap shqyrtim gjyqësor për prokurorin Bujar Memia

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA rrëzoi të martën dy kërkesa paraprake të prokurorit të Krujës, Bujar Memia që synonin pezullimin e procesit dhe...

Favorizoi lirimin e Hekuran Billës, KLGJ shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka vendosur shkarkimin nga detyra për prokurorin e Prokurorisë së rrethit Krujë, Bujar Memia. Bëhet me dije se me 10...

Enkelejda Hoxha kërkon ndryshimin e masë së sigurisë, ILD jep sot vendimin për prokurorin e Krujës, Bujar Memia

Enkelejda Hoxha ka kërkuar ndryshimin e masës së sigurisë. Inspektorati i Lartë i Drejtësisë vendosi shkarkimin e saj nga detyra, pasi Hoxha kishte liruar nga...

Lajmet e fundit