Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Bujar Leskaj

Vlora e përballjes së “titanëve”: Socialisti Damian Gjiknuri bën boks, kreu i demokratëve Bujar Leskaj i aftë në mundje (VIDEO)

Vlora, ishte një nga qarqet “e nxehta” në këto zgjedhje. Socialistët kërkonin të rikonfirmonin mandatet që kishin (gjë që e bën) dhe të merrnin...

Prishja e Shkollës Tregtare në Vlorë, Bujar Leskaj ngre ALARMIN: Po goditen simbolet, po zhbëhet historia për të bërë pallate

Deputeti i ardhshëm i PD-së në Vlorë, Bujar Leskaj ka ngritur alarmin për faktin se dje u njoftua se Shkolla Tregtare e Vlorës do...

Pas vdekjes së Hariz Memës, Gaz Bardhi emëron kreun e ri të PD në Sarandë, çudit emri i Bujar Leskajt në vendimin e partisë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi, nëpërmjet një dokumenti të firmosur nga vetë ai, njofton degën e PD Sarandë për komandimin me...

Përfundon numërimi për deputetët në Vlorë, “lum votash” për Edi Ramën, Bujar Leskaj i pari në PD (VOTAT E PLOTA)

Ka përfunduar numërimi i votave për kandidatët për deputetë në qarkun e Vlorës. Sipas rezultateve në radhët e Partisë Socialiste, kandidati që ka marrë më...

Partia Socialiste denoncon: Bujar Leskaj prezent në qendrën e votimit, në shkelje me ligjin

Kandidati i Partisë Demokratike, Bujar Leskaj është parë në një qendër votimi tek shkolla "4 heronjt" në Vlorë. Partia Socialiste ka denoncuar rastin duke thënë...

Edi Rama ironizon Bujar Leskajn nga Vlora: Ç’lidhje ka Leskua me kanotiere me Mit’hat Frashërin o të marrë?! Çfarë do ju mësojë Leskua, bingon...

Kryeministri Edi Rama në mitingun përmbyllës të fushatës elektorale në Vlorë, ka sulmuar numrin 1 të lsitës së PD në Vlorë, Bujar Leskajn.Duke e...

“Kryeministri ka kartelë psiqiatrie, do e tregojë në 26 prill”, Meta “kërcënon” Ramën: Zoti e ruajtë po bëri si në Dibër e Shijak! Jam...

Presidenti Meta në një deklaratë për mediat nga qyteti i Vlorës, ka “kërcënuar” kryeministrin Rama, duke u shprehur se nëse Rama do të kërkojë...

Rama ironizon Metën: Presidenti pas restoranteve do u japë dekorata edhe parukerive, po qëndroi me Leskon do e shihni “tapë” te varri i Ismail...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar  takime në qytetin e Vlorës, ku nuk i kakursyer ironitë me presidentin Meta dhe drejtuesin politik...

Përplasje dhe debate, Bujar Leskaj dorëhiqet nga kandidimi në Vlorë? Reagon PD: Është në krye të detyrës, janë shpifje të Ramës

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me lajmin e dorëheqjes së Bujar Leskajt nga kandidimi si deputet, por dhe si drejtues politik i qarkut të...

E bujshme/ Drejtuesi politik i PD në Vlorë, Bujar Leskaj dorëhiqet nga kandidimi?

Mbrëmë në orën 00:07 minuta PD dorëzoi në KQZ emrat e kandidatëve për deputetë që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme të 25...

Lajmet e fundit