Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Bujar Cela

Batuta e Bujar Çelës, deputetit të PS në Lushnje: Edona të rrisë djalin, do ketë kohë për partinë

Bujar Çela, deputeti i PS në Lushnje, në një dalje publike në Fax News ka folur për zhvillimet brenda PS dhe ristrukturimin me të...

PAMJE TË FRIKSHME: Momenti kur ekzekutohet vëllai i Talo Çelës! Qëllohet nga tre persona, njërit i bllokohet pistoleta dhe thërret shokët

Bujar Çela, vëllai taksist i të shumëkërkuarit Talo Çela, u ekzekutua më 17 shtator të vitit 2020, në një lokal në Bradashesh të Elbasanit....

Salianji debat me Naçon për deputetin e PS: Fyeu gjithë Shqipërinë! Kryetari i Komisionit: Do merren masa, unë e kam hequr nga grupi

Deputeti demokrat Ervin Salianji dhe socialisti Nasip Naço kanë debatuar me njëri-tjetrin në nisje të punimeve të sotme të Komisionit të Sigurisë. Shkak është...

“Shqipëria e ardhmja jonë”, Berisha ironizon deputetin e PS, uroi Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës

Ish-kryeministri Sali Berisha ironizon deputetin socialist Bujar Çela, i dje uroi Pavarësinë e vendit me një foto të ish-diktatorit Enver Hoxha. Foton, Çela e...

Uroi Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, deputeti i PS “nuk bën mbrapa”: S’jam nip i tij, ama nuk harrohet historia! Ka udhëhequr luftën

Deputeti socialist Bujar Çela thotë se ish-diktatori Enver Hoxha ka kontributet e tij në luftën për çlirimin e atdheut dhe figura e tij nuk...

Plas SHERRI në Komisionin e Sigurisë, deputeti i PS uron Ditën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës, revoltohen deputetët demokratë: Turp! O faqezi,...

Urimi me foton e diktatorit Enver Hoxha i deputetit Bujar Çela në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, ka bërë që të revoltohen...

Deputeti i PS-së REKLAMOI shpërndarjen e lejeve të legalizimit, KQZ procedon drejtorin e Kadastrës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marrë një denoncim se deputeti socialist Bujar Çela ka postuar disa foto në rrjetet sociale, duke shpërndarë leje legalizimi...

Policia blindon hyrje-daljet e Elbasanit, në shënjestër atentatori i Bujar Çelës

Elbasani është "blinduar" mbrëmjen e sotme nga efektivë të policisë, të cilët kanë ngritur postblloqe dhe po kryejnë kontrolle të shumta në disa akse...

Publikohet FOTO, ky është Nuredin Dumani, 37-vjeçari që ekzekutoi Bujar Çelën në Elbasan (DETAJE)

Është bërë publike foto e të rrezikshmit Nuredin Dumani, 37-vjeçari që akuzohet si një nga vrasësit e dyshuar të Bujar Çelës, një taksist, vëllai...

Zbardhet vrasja e Bujar Çelës në Bradashesh, identifikohet atentatori i dyshuar, ja kush është 37-vjeçari i rrezikshëm

Policia e Shtetit dje shpalli në kërkim një prej vrasësve të dyshuar të Bujar Çelës, vëllait të Tao Çelës, i cili u ekzekutua në...

Lajmet e fundit