Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

budva

Kosova padit Malin e Zi dhe i kërkon 4500 metër katrorë në Budva, pretendime edhe për kthimin e 172 pronave në ish-republikat e Jugosllavisë

Kosova ka ngritur padi ndaj komunës së Budvës në Malin e Zi, duke kërkuar kthimin e 4500 metrave katrorë tokë, në zonën që tashmë...

Pas suksesit të këngës, Kida shijon pushimet dhe pozon me bikini

 Kida është një nga personazhet më të njohur dhe më të dashur të publikut shqiptar, jo vetëm për hitet e saj, por edhe për...

Dyshohet si vrasës me pagesë, arrestohet në Budva shqiptari (EMRI)

Një shtetas kosovar është arrestuar në Budva pasi dyshohet si vrasës me pagesë. Sipas mediave vendase, mësohet se në pranga është...

Si na i marrin eurot malazezët gjthë lezet

Ndaj gëzoji eurot tona i dashur malazes! Çmallna me “komunizmin” e ëndrrës!/ Ilir Kadia

Lajmet e fundit