Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

brrilant martinaj

U ekzekutua me breshëri plumbash, Stresi publikon bisedën e fundit me Brilant Martinajn: Zemra e vëllait më përmbyse botën

Brilant Martinaj është një nga viktimat e atentatit të sotëm në mbikalimin e Fushë-Krujës. 23-vjeçari ishte dhe mik i ngushtë me reperin e njohur Stresi,...

Lajmet e fundit