Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

britney spears

“Nuk ka shërim”, Britney Spears tregon se vuan nga dëmtimi i nervit në tru

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears përmes llogarisë së saj në Instagram zbuloi për 41 milionë ndjekësit e saj se ka pësuar dëmtim të...

Këngëtarja trondit me deklaratën e saj për prindërit: U djegshit në ferr

Këngëtarja Britney Spears ka shokuar fansat me daklaratën saj, ku jepte një mesazh të ashpër për prindërit. Ajo tha se i lutet që dy prindërve...

Britney Spears shijon pushimet në jahtin luksoz, provokon me postimet e “nxehta”

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Britney Spears po shijon pushimet me partnerin e saj. Ylli i njohur gjatë gjithë këtyre viteve ka qenë “rob”...

I fejuari i Britney Spears flet pas humbjes së fëmijës: Së shpejti kemi plan…

I fejuari i Britney Spears ka reaguar pasi këngëtarja pësoi abort dhe humbi fëmijën e tyre. Sam Asghari ka falenderuar fansat për mbështetjen përmes...

Britney Spears ndan me ndjekësit lajmin e hidhur, aborton fëmijën e saj

Këngëtarja me famë botërore, Britney Spears ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e hidhur. Britney Spears ka njoftuar se ka pësuar një abort,...

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo dhe ka një mesazh (FOTO)

Britney Spears bëri me dije pak kohë më parë se është në pritje të ëmbël dhe tashmë ndihet “e lirë”. Ylli i muzikës vazhdimisht...

Britney Spears njofton se është shtatzënë

Këngëtarja e njohur amerikane, Britney Spears ka njoftuar se pret fëmijën e saj të parë me të fejuarin Sam Asghari. Lajmin e ka dhënë vetë...

Qindra mbështetës dhe festë e madhe, Britney Spears “e lirë” nga babai pas 13 vjetësh

Britney Spears, këngëtarja e njohur e popit, ka fituar pas 13 vitesh "lirinë " pasi një Gjykatë në Los Anxheles ka vendosur t’i heqë...

“Më puth b*thën e bardhë”, Britney Spears pozon “topless” dhe flet kundër operacioneve plastike: Më mirë të hidhem nga një shkëmb sesa…

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears është shumë e dashur për publikun, jo vetëm për sukseset, por dhe për karakterin e saj. Së fundmi këngëtarja...

“Shpëton” Britney Spears, i ati heq përfundimisht dorë nga kontrolli mbi këngëtaren

Babai i Britney Spears ka rënë dakord të japë dorëheqjen si kujdestar i këngëtares pas 13 vitesh, raportojnë mediat e huaja. Karriera e këngëtares ka...


Lajmet e fundit