Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

british airways

Koronavirusi, kompanitë ajrore britanike anulojnë fluturimet me Shqipërinë

Operatorët e linjave ajrore British Airëays dhe Ryanair kanë anuluar me qindra fluturime, mes tyre edhe fluturimet drejt vendit tonë, për shkak të frikës...

Masa sigurie, British Airways anullon fluturimet në Kajro

British Airways ka anulluar të gjitha fluturimet në kryeqytetin egjiptian Kajro për një javë si një "masë paraprake" sigurie.   Ndërkohë, linja...

Nuk ruajti të dhënat personale të klientëve të vet, British Airways gjobitet nga BE me 230 milionë dollarë

Kompania ajrore British Airways do të përballet me një gjobë rekord prej 230 milionë dollarësh, pasi rrezikoi të dhënat personale në faqen e internetit...

Stafi i 18 kompanive ajrore nis grevën në prag të Krishtlindjeve

Transporti ajror civil në Britaninë e Madhe është në një moment kritik pas njoftimit të punonjësve nga 18 kompani të ndryshme ajrore se do...

Alarm në aeroplanin me 208 pasagjerë të “British Airways” në Nju Xhersi

Forca të shumta policie i janë përgjigjur një kërcënimi të paspecifikuar në bordin e avionit të “British Airways” i nisur nga Londra me destinacion...

Lajmet e fundit