Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

Brisida Shehaj

Brisida Shehaj: Partia e Lirisë do të publikojë fakte të tjera për aferën e inceneratorëve, si u morën 3 kredi…

Partia e Lirisë ka dalë këtë të martë në një deklaratë për medie, duke bërë bërë sot të tjera denoncime, të cilat i cilëson...

Paralajmërimi i Brisida Shehajt: Nesër do denoncojmë një skandal të rëndë

Koordinatorja për luftën kundër korrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisilda Shehaj bëri të ditur se ditën e nesërme, do të denoncojë se bashku me...

Meta krah Brisida Shehajt dhe Agim Neshos, premton llogaridhënie dhe ndëshkim për të korruptuarit

Kryetari i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se “revolucioni antikorrupsion” nuk do të ndalet deri në rivendosjen e llogaridhënies dhe ndëshkimit. Meta...

Skema e evazionit fiskal, Shehaj: Dyshoj se pronarët janë dy, të gjitha letrat kanë dalë nga një zyrë

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj dyshon se skema e evazionit fiskal me dhjetra kompani fiktive, është ngritur nga të paktën dy persona të vetëm. Shehaj...

Brisida Shehaj për Presidentin e ri Bajram Begaj: Uroj që të mos jenë të vërteta ato që kam dëgjuar për të

Nënkryetarja e LSI-së, Brisida Shehaj, ka  folur sot lidhur me zgjedhjen e presidentit të ri të Republikës, Bajram Begaj. Ajo tha në një intervistë...

Brisida Shehaj rrëfen për herë të parë: Kur isha studente u angazhova si fotomodele

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ka treguar për herë të parë disa detaje nga jeta e saj. Ajo ka thënë sot në një intervistë...

Rama PADIT për shpifje Brisida Shehajn, kërkon 1 milionë lekë dëmshpërblim nga zyrtarja e LSI-së

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj është paditur nga kryeministri Edi Rama, për shpifje. Burime të "A2Cnn" bëjnë me dije se padia e firmosur...

Brisida Shehaj për largimin e Bashës: Ka dështuar politikisht, Berisha ka bazën e partisë me vete

Nënkryetarja e LSI për Tiranën, Brisida Shehaj, komentoi dorëheqjen e Lulzim Bashës nga drejtimi i PD, duke  thënë se ai dhe grupi i tij...

Brisida Shehaj shpërthen ndaj Bashës: O copë mishi, o pis! Njerëzit të bojkotuan, ke marrë peng një popull të tërë

Brisida Shehaj, ish-drejtoreshë e Tatimeve dhe tashmë zyrtare e LSI, sulmon kreun e PD Lulzim Basha për deklaratën që ky i fundit bëri sot,...

Brisida Shehaj për dënimin e Becchettit: Dosja u përgatit nga punonjësit e tatimeve, do të flas dhe për ata që na kërcënuan e s’na...

Nënkryetarja e LSI Brisida Shehaj ka reaguar për dënimin me 17 vite burg  të  biznesmenit italian Francesco Becchetti. Në një postim në rrjetet sociale,...

Lajmet e fundit