Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
16 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

brindisi vlore

Deti 7 ballë, trageti Brindisi- Vlorë nuk ka mbërritur në port (Duhej të vinte në orën 7:30)

Një lajm shqetësues nga autoritetet portuale në Vlorë.   Trageti i linjës Brindisi Vlorë nuk ka mbërritur ende në portin e...

“Çmendet” moti në jug, dallgë deri në 6 ballë, probleme për tragetin Brindisi-Vlorë

Vështirësi në lundrimin në det të hapur. Dallgët kanë arritur deri në 6 ballë dhe kanë bërë që trageti i...

Lajmet e fundit