Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

brilant martinaj

Ekzekutimi i kushëririt të Vis Martinaj, gazetari: Vrasësit kanë qenë me pagesë, nuk ikën derisa u siguruan që e realizuan

"Është një ekzekutim tipik mafioz, me njerëz profesionistë, të mirorganizuar dhe mirëfinalizuar ku autorët nuk tërhiqen nga vendi i ngjarjes pa u siguruar se...

VIDEO/ “Mos mërzit se kështu e ka jeta”, Stresi publikon videon e Brilant Martinajt

Brilant Martinaj është një nga tre viktimat e atentatit të djeshëm në mbikalimin e Fushë-Krujës. 23-vjeçari ishte dhe mik i ngushtë me reperin e njohur...

Të tre në club duke festuar, del FOTO e Brilant Martinaj dhe dy djemve të Fushë-Kuqes që u ekzekutuan me 50 plumba

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij Besmir Hoxha e Diklen Vata, mbetën të vdekur pasditen e djeshme pasi makinës me të cilin ata...

“Na e bane zemrën copash o vëlla”, boksieri shqiptar zemërthyer për vrasjen e Brilant Martinajt: Ike në moshën më të mirë

Boksieri Krist Prenga ka reaguar për vrasjen e Brilant Martinajt ditën e sotme në atentatin e Fushë-Krujës. Përmes një postimi në “Instagram”, Prenga shpreh dhimbjen...

Çfarë dihet deri tani për autorët e atentatit me tre viktima në Fushë Krujë

Dyshohet se kanë qenë katër persona ata që kryen atentatin në Fushë Krujë, ku mbeti i vrarë Brilant Martinaj, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata. Atentati...

Nga Santiago Malko te Erigers Mihasi, si u ekzekutuan miqtë e Ervis Martinajt

Brilant Martinaj, kushëriri i Ervis Martinajt dyshohet se ka qenë objektivi i atentatit me tre të vrarë ditën e sotme në mbikalimin e Fushë...

Atentati në Fushë Krujë / Dyshohet se ishin KATËR autorë, zbritën nga makina dhe hapën zjarr me tre armë automatike (DETAJE TË REJA)

Mësohen detaje të reja nga atentati me tre viktima ditën e sotme në mbikalimin e Fushë Krujës. Sipas informacioneve të Newsbomb.al, brenda makinës së djegur...

U vra sot në atentat, Brilant Martinaj mik me këngëtarin Stresi (VIDEO)

Brilant Martinaj i vrarë sot në atentatin e trefishtë në Fushë Krujë, ishte mik i këngëtarit Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi. Në rrjetet...

U vra sot në atentat, kush është Brilant Martinaj i përfshirë në vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela

Brilant Martinaj dyshohet të ketë qenë shënjestra e atentatit të sotëm me tre viktima në mbikalimin e Fushë Krujës. Brilant Martinaj ka mbetur i vrarë...

Dyshohet si autori i vrasjes së Xhulio Prelës, Brilant Martinaj ndodhet në Turqi, vrasësit u konfliktuan me efektivin për dritat e gjata të makinës...

Efektivi i FSHN-së, Xhulio Prela u vra në orët e para të mëngjesit të 5 dhjetorit, teksa po udhëtonte me makinë drejt Tiranës. ...

Lajmet e fundit