Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

brilant martinaj

“Nuk do lëmë borxhe pa pagu”, të afërm të Brilant Martinaj paralajmërojnë hakmarrje në rrjetet sociale (VIDEO)

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij, Besmir Hoxha e Dikler Vata, mbetën të vdekur mesditën e të dielës teksa ktheheshin në shtëpinë e...

Ramazan Rraja thotë se nuk ka lidhje me vrasjen e Brilant Martinaj: Policia më sulmon qëllimisht, vetëm se jam nipi i deputetit

Nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, Ramazan Rraja, thotë se nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e Brilant Martinaj dhe dy shokëve të tij...

Ekzekutimi i Brilant Martinaj dhe dy shokëve, Prokuroria kërkon të pyesë nipin e deputetit Rrahman Rraja dhe Endrit Doklen

Prokuroria e Krujës kërkon marrjen në pyetje të disa personave në lidhje me atentatin e ndodhur të dielën në zonën e njohur si mbikalimi...

Artan Hoxha publikon për herë të parë pamjet makabre të makinës ku u ekzekutua Brilant Martinaj me dy shokët e tij

Gazetari Artan Hoxha publikon për herë të parë pamjet nga afër të makinës tip "Volkswagen Passat" me të cilën udhëtonin Brilant Martinaj, Besmir Hoxha...

U vra me breshëri plumbash në Fushë-Krujë, Besmir Hoxha baba i një 2-vjeçari, në pritje të fëmijës së dytë, si u takua rastësisht me...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati me tre të vdekur në Fushë-Krujë, ku u ekzekutuan me breshëri plumbash tre të rinjtë Brilant Martinaj,...

“Ku je o jetë, po vij”, Serena Sula e tronditur për vrasjen e e Brilant Martinajt, publikon mesazhet private

Të shumtë kanë qenë ata personazhe të njohur të cilët kanë reaaguar për vdekjen e Brilant Martinajt, i cili humbi jetën ditën e diel...

Vrajsa e Martiajt dhe dy miqve të tij, Klodiana Lala: Të gjithë BOSËT e NIKLËS dje ishin jashtë Shqipërisë

“Të gjithë bosët e Niklës, ditën e djeshme kanë qenë jashtë Shqipërisë, sipas sistemit TIMS”, kështu është shprehur gazetarja Klodiana Lala teksa ka folur...

Atentati në Fushë Krujë, gazetarja Lala: Po përplasen ashpër grupet e Niklës me ata të Lezhës, Brilant Martinaj ndaloi për 20 minuta te një…

Makina me të cilën udhëtonte Brilant Martinaj me dy miqtë e tij të cilët u ekzekutuan dje në një atentat mafioz, ishte nisur nga...

Fero reagon për humbjen e miqve, ndan foto me Brilant Martinajn dhe Diklen Vatën: Allahu n’Xhenet vllau jem

Një tjetër personazh ka reaguar për vdekjen e Brilant Martinajt, i cili u ekzekutua ditën e djeshme pranë mbikalimit të Fushë Krujës, së bashku...

I vranë me breshëri plumbash shokun, Stresi merr vendimin e papritur

Reperi Stresi në pikun e sezonit turistik dhe të koncerteve ka marrë një vendim të papritur. Përmes një “InstaStory”, Stresi ka bërë me dije se...

Lajmet e fundit