Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

brilant martinaj

“Ervis Martinaj ishte në varrimin e Brilantit”, thotë gazetarja: Humbi gjurmët para syve të Gardës

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar detaje të reja për “telenovelën” Ervis Martinaj, për të cilijn nuk dihet asgjë prej dy muajsh. Lala ka treguar se...

“Vetëm ti e di sa më ka marr malli”, Stresi shkon në varrin e Brilantit, kushëririt të Ervis Martinaj

Brilant Martinaj, 23 vjeçari i cili mbeti i vrarë më 17 korrik në një atentat mafioz në Fushë-Krujë ishte dhe një ndër miqtë më...

Stresi bën gjestin prekës për Brilant Martinaj

Brilant Martinaj, 23 vjeçari i cili mbeti i vrarë më 17 korrik në një atentat mafioz në Fushë-Krujë  ishte dhe një ndër miqtë më...

VIDEO/ Stresi e mban kudo me vete Brilant Martinajn, gjesti prekës që bën për mikun e vrarë në atentat

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka treguar se një nga miqtë e tij më të mirë ishte Brilant Martinaj,...

A shkoi në ceremoni? Vis Martinaj dërgoi kurorë te varri i kushëririt të vrarë në atentat (FOTO)

Sot bëhet një njavë nga vrasja në atentat e Brilant Martinajt dhe dy miqve të tij, Diklen Vata dhe Besmir Hoxha, ndërsa ende nuk...

“Nuk do lëmë borxhe pa pagu”, të afërm të Brilant Martinaj paralajmërojnë hakmarrje në rrjetet sociale (VIDEO)

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij, Besmir Hoxha e Dikler Vata, mbetën të vdekur mesditën e të dielës teksa ktheheshin në shtëpinë e...

Ramazan Rraja thotë se nuk ka lidhje me vrasjen e Brilant Martinaj: Policia më sulmon qëllimisht, vetëm se jam nipi i deputetit

Nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, Ramazan Rraja, thotë se nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e Brilant Martinaj dhe dy shokëve të tij...

Ekzekutimi i Brilant Martinaj dhe dy shokëve, Prokuroria kërkon të pyesë nipin e deputetit Rrahman Rraja dhe Endrit Doklen

Prokuroria e Krujës kërkon marrjen në pyetje të disa personave në lidhje me atentatin e ndodhur të dielën në zonën e njohur si mbikalimi...

Artan Hoxha publikon për herë të parë pamjet makabre të makinës ku u ekzekutua Brilant Martinaj me dy shokët e tij

Gazetari Artan Hoxha publikon për herë të parë pamjet nga afër të makinës tip "Volkswagen Passat" me të cilën udhëtonin Brilant Martinaj, Besmir Hoxha...

U vra me breshëri plumbash në Fushë-Krujë, Besmir Hoxha baba i një 2-vjeçari, në pritje të fëmijës së dytë, si u takua rastësisht me...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati me tre të vdekur në Fushë-Krujë, ku u ekzekutuan me breshëri plumbash tre të rinjtë Brilant Martinaj,...


Lajmet e fundit