Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

brigjet e vlores

Operacion nga ajri dhe deti, Guardia di Finanza i vihet pas skafit me drogë në brigjet e Vlorës

Guardia di Finanza italiane është duke zhvilluar prej më shumë se një ore një operacion në brigjet e Vlorës. Paraprakisht, bëhet me dije se...


Lajmet e fundit