Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

bresheri kallashnikovi

Breshëri kallashnikovi lokalit në Vlorë, PD: Është baza jonë ku bëjmë takimet

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Novoselë të Vlorës, ku u dëgjuan të shtëna armsësh të cilat ishin...

Shkëmbim zjarri mes Çapjave dhe efektivëve të policisë në Elbasan, ndalohen dy persona

Disa të shtëna me armë kanë tronditur pasdite e sotme qytetin e Elbasanit pas shkëmbimit të zjarrit mes disa personave dhe efektivëve të policisë....

Lajmet e fundit